Vršovický sbor > Kdo jsme > Diakonie Českobratrské církve evangelické

Diakonie Českobratrské církve evangelické

Středisko humanitární a rozvojové spolupráce

Postní sbírka

Jak můžete přispět?

Pokud pořádáte sbírku ve vašem farním sboru a chcete nám poslat její výtěžek použijte prosíme tyto platební údaje: číslo účtu: 2400384700/2010, variabilní symbol: 3247xxxx (xxxx = číslo sboru).

Pokud chcete poslat dar individuálně, prosíme použijte náš on-line darovací formulář. Vyplnění je rychlé, můžete si nechat vystavit dárkový certifikát a nám velmi usnadníte administrativu při vystavování potvrzení o daru.

Děkujeme za vaši pomoc!

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, prosíme kontaktujte nás: Ivana Dingová, koordinátor Postní sbírky a péče do dárce, +420 731 621 439, dingova@diakoniespolu.cz. Postní sbírka probíhá v Českobratrské církvi evangelické už třináct let. Za tu dobu jsme pomohli tisícům lidí.

Středisko křesťanské pomoci

Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze poskytuje pomoc a podporu lidem, kteří se ocitají v krizových situacích, ohroženým a sociálně slabým rodinám, seniorům a lidem se zdravotním postižením.

Více informací naleznete zde