Vršovický sbor > Kdo jsme > Diakonie Českobratrské církve evangelické

Diakonie Českobratrské církve evangelické

Středisko humanitární a rozvojové spolupráce

Už více než 30 let pomáháme dětem, dospělým i seniorům.

Patříme k nejvýznamnějším poskytovatelům sociálních služeb v ČR.

V současné situaci koronavirové pandemie hledáme cesty jak povzbudit seniory v izolacipomáháme rodinám ve finanční nouzi, koordinujeme dobrovolníky provozujeme bezplatnou krizovou linku 800 567 567 pro všechny, kteří potřebují v této situaci povzbuzení.

Jsme s vámi. I v těchto časech.

Diakonie

SBÍRKA NA POMOC NEJSLABŠÍM PŘI EPIDEMII

Sbírka na pomoc nejslabším při epidemii

Výtěžek veřejné sbírky pomůže konkrétním lidem a rodinám, které se v souvislosti se současnou krizí kolem Covid-19 dostali do těžkých existenčních problémů. Myslíme především na lidi žijící v chudobě a dlouhodobě tíživé sociální situaci, neúplné rodiny, lidi s postižením či lidi pečující o své blízké.

Děkujeme za vaši pomoc!

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, prosíme kontaktujte nás: Ivana Dingová, koordinátor sbírky a péče do dárce, +420 731 621 439, dingova@diakoniespolu.cz.

Středisko křesťanské pomoci

Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze poskytuje pomoc a podporu lidem, kteří se ocitají v krizových situacích, ohroženým a sociálně slabým rodinám, seniorům a lidem se zdravotním postižením.

Více informací naleznete zde